Cevaplarınıza İhtiyacim Var'

betulylmz

meraba köpeğim dün amcamla kalmak durumunda kaldı sabah yanıma geldiğinde aşırı bitkin halsizdi ve sürekli uyudu yemekte yemedi geldiğinden beri zorla bişeyler yedirdim gezdik gezerken bile eski neşesi yoktu bu neden oldu yardımcı olun lütfen

4 CEVAP

Joseph35

Terk edildiğini his ettiği için geceyi tedirgin hüzünlü ve uykusuz geçirmiş olabilir bir kaç güne iyi olur umarım

betulylmz

umarım, teşekkür ederim

Sudeckmkc

Bir günde psikolojisi bozulacak kadar kötü muamele görmediyse yediği bir şeyden olabilir

betulylmz

kötü muamele görücek olsa neden bırakayım? o kadarda değil diğer arkadaşın dediğine katılıyorum kötü hissetmiş belli ki 1 günde de kötü hissedebiliyormuş buradan da bunu anlayalım.