Bu Köpeği Yeni Aldım 2 Aylık Süt Koyduğum Dokunmadı Napabilirim

Shaco

Biberonla içirmem mi gerek

2 CEVAP

Merhaba, süt vermemeniz gerekiyor. Çünkü köpeklerde ishale ve sanıyorum ki parazit ve enfeksiyona da sebep olabiliyor. 2 aylık köpekler puppy kuru mama yemeye geçebilirler eğer yememek için diretirse kemik veya et suyuyla hafifçe ıslatıp veya az miktarda yaş mamayla kuru mamayı karıştırıp verebilirsiniz. İyi günler :)

Sudeckmkc

Köpek ve kedilere süt verilmemeli özellikle de yavrulara hiç verilmemeli. Yaş mama ve kuru mama verebilirsiniz