Pro Chice İyi Midir

Hikari18

Merhaba 3 aylık bir yavru kedi sahiplendim bir arkadaşım pro choice önerdi nasıl bir mama proplan ya da Royal canin gibi pahalı olmayan uygun fiyatlı bir mama önerir misiniz

4 CEVAP

Matisse

minnoskoss_123

Matisse öneririm.

Sudeckmkc

Royal canini kedilerimin yavruluk döneminde kilo almaları için kullandım ama pahalı olması sebebiylr bir sürü mama denedim yakın zamanda. Brit care prochoice bonacibo happy cat minkas matisse ve kısa bir süre mito kullandık. Prochoice ve mitodan hiç memnun kalmadım iki kedimde de sıkıntı yaşadım. Tüy matlığı dökülmesi ishal ve felaket dışkı kokusu yaptılar. İçlerinde en memnun kaldığım matisse onu tavsiye ederim

Merhaba. Sadece iki şeye dikkat etmenizi öneririm. Birincisi içeriğinde ki tuz oranı ve barındırdığı vitaminler. Bu ikisine dikkat ettiğiniz takdirde hangi marka olduğununun hiç bir önemi yok. İnanın bana. Bir de., Başıma geldiği için bilmenizi isterim. Mama değişikliği yaparken direkt olarak yeni mamayı vermeyin aman diyeyim. Hali hazırda kullandığınız ile karıştırarak verin. Ziraa benim Sokrates'im de bu ani mama değişikliği sonrasında Pika sendromu başladı. Benim meleğim kumunu yemeye başladı. Hâlâ kum yerine gazete kağıdı koyuyorum kum kabına . Elbette atlatacağız bunu. Ben yine şanslı görüyorum kendimi. Kum kabına koyulan malzeme değişikliği ile önleyebildim gıda dışı beslenme bozukluğunu.