Böyle Yaparsam Geçer Mi?

Kedim sürekli sağa sola işiyor kuş görüyor işiyor evde tekken işiyor işediği yere işiyor kırlente yorgana kıyafetlere artık biraz daha büyümesini bekliyorum 6.5 aylık, ilerde kısırlaştırıcaz geçer mi işemesi?

6 CEVAP

Luckysmom

Kısırlaştıktan sonra işemiyorlar, stresi falan gidiyo hayvanın

minnoskoss_123

Kızgınlıktaysa kısırlaştırınca geçer:)

Kuş görünce heyecanlanıyor koku bırakıyor gibime geldi. Burası benim alanım demekmiş.

İnşaAllah

Beyzanurtzlk

Benim kızlarım dışarı çıkıyor diye hemen kısırlalaştırmıştım. 6.5 aylıkken yaptırmıştım hiç bir sorun çıkmadı sizde yaptırabilirsiniz bence

Kızgınlık yüzünden böyle yapıyorsa evet kısırlastirdiginizda geçer ama kuş görünce neden yapıyor anlamadım