Hill's Mama

patkam

Arkadaşlar merhaba .. Size bir sorum olacaktı ... Acaba hill's mamalar iyi midir ? Özellikle yaş mamalarını merak ediyorum ... hill's in yaş maması acaba güzel ve kaliteli mi?

8 CEVAP

gokceyigit

ortlama kuzu etli 30 tl olması lazım diye biliyorum

aycamnkse

evet ben biliyorum kedin açısından gayet sağlıklı vucudunu dinç tutar kaliteli bir mamadır.

aycamnkse

ama tabiki yasmamalarini kullansan iyi olur hilssin kuru mamalarinda tahil var tahilda zaten kopek ve kediler icin sorun yaratir.kepek vs vs..

kedi_sever123

Hill's mamaların ortalama fiyatı ne kadardır acaba?

kedi_sever123

tesekkürler :)

aycamnkse

60 tl falan 30 tl değildir ya o kadar ucuz olamaz bence

patkam

Teşekkür ederim:)

patkam

Çook sağolun:))))