Bebişlerin Cinsiyetlerine Yardım

EnisNTE

Anket

Erkek
(3 oy)
Dişi
(11 oy)
Toplam (14 oy)

Merhabalar, veterinerim biraz kafamı karıştırdı; ilk parazitleri ve kontrolleri için götürdüğüm bebişlere oradayken hepsi erkek demişlerdi. Sonra telefon açıp biz yanlış söyledik hepsi dişi dediler. Konuda uzman arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

15 CEVAP

zuhall

Kuyrugunu kaldirip arka tarafindan dogru fotograf cekmeniz lazim. Boyle anlasilmaz. Kedi cinsiyetini anlamayan veteriner de ne bileyim ilginc,uzak durmak lazim bence.

zuhall

:))) kedi sandim ben ya hatta niye boyle fotograf cekmisler dedim. Kopeklerde erkekse gobek kisminda(gobek baginin oldugu yere yakin) penis olur zaten ayrim kolaydir. Hatta geriye dogru ittiginizde ortaya cikar. Gordugum kadariyla disi gibiler

Koyduğunuz fotoğraflar açılmıyor

zuhall

Ayse_naz_G

dişi gibi duruyorlar

Deliladilan

dişi bu kalıbımı basarım :)

minnoskoss_123

Hepsi dişi sanırsam:)

ecehs

3 ü de dişi kesin bilgi

EnisNTE

[IMG]https://resmim.net/f/drHNki.jpeg[/IMG]
[IMG]https://resmim.net/f/8XmjEY.jpeg[/IMG]
[IMG]https://resmim.net/f/ps7fdJ.jpeg[/IMG]
Kuyruk tarafı fotolarıda böyle ...

EnisNTE

Uzman yorumuna ihtiyacım var dostlar ona göre sahiplendirme ilanı açacağım... Yardım...

EnisNTE

Bebiş 1

Bebiş 2

Bebiş 3

Böyle açar umarım :)

EnisNTE

Herkese çok teşekkürler, Zuhal Hnm video için ayrıca teşekkürler :) 1 bebiş gitti yeni ailesine diğerleri için ilan açıyorum az sonra :)

dişiler.

cansucelik07

Dişi

Enesgunes

Dişi hepsi sanırım