Anne Kedi Sürekli Miyavlıyor

Gulsahmine96

Kafede Doğum yapmış bir anneyi geçici olarak evime aldım fakat strese girdi ve sürekli miyavlıyor sakinleşsin diye sakinleştirici müzikler açtım yanından da hiç ayrılmıyorum bana alışsın diye fakat hayli mutsuz duruyor sizce ne yapmalıyım ve kaç güne alışır

6 CEVAP

GULLUKAVAK

Biraz uzak durun kendi haline bırakın huzursuz olmasın o zaten istediğinde size gelir

Gulsahmine96

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ☺️ anneyi sonra yavrularıyla beraber baktık yavruları sahiplendirdik anneyi de kısırlaştırdık

EnisNTE

Koruma huyundan dolayı çabuk olmuyor, benim kedim de yavruladığı zaman beni yanında istemiyordu sonra sonra onay verdi yaklaşmama :)

Anonymus552223

Yavrulari geride kaldi saniyor olabilir.

Anonymus552223

Yavrular8ni da aldiginizi varsayar yaziyorum tabi bunu. Yavrularin eski oldugu yere gidin, iyice koklasin geride yavru kalmadigini anlasin. Bunu birkac kez tekrarlamaniz gerekebilir ici rahatlamasi icin

emreacar78

Yerini yadırgamış hayvan dışarıda özgürce dolaşıyordu şimdi evde özgürlük alanı kısıtlandı. Piskolojisi bozulmuş olabilir :)