Kısır Kedi Mamasıı

sydaglsen

Kısırlaştırılmış kedim için mama değişikliğine gitmek istiyorum ama biraz seçici çokta bütçemi aşmadan onun için en uygun hangi markayı tercih etmeliyim? Verebileceğim en fazla 60 70 yardımcı olursanız çok iyi olur

8 CEVAP

Sselin1

Matisse veya brit care missy kullanabilirisniz ikisi de kaliteli mamalar. Ama brit care'ı her kedi sevmiyor numune alip deneyebilirsiniz.

Gamzessven

Proplan hills royal caninden uzak durun bence. Matisseye bakabilirsiniz fiyatı uygun içeriği güzel mamalardan. Düşük tahıllı nd alabiliyorsanız o da güzel

pyesil

Ben Brit Care Cat Missy for Sterilized mamasını tercih ediyorum hem içerik hem fiyat bakımından uygun bi mama, tüylerinde ve böbrek problemlerindeki sorunların çözümüne de çok yardımcı oldu. Bir de ilk alımınızda atlaspet te yüzde kırk civarı bi indirim oluyo, araştırmanızı tavsiye ederim iyi günler :)

Deden

Bende Brit care missy for sterilized kullanıyorum fiyatı çok uygun sağlık açısından çok faydalı

Ares07

Ben de Brit Care Missy kullanıyorum. Kedim çok sevdi. İyi geldiğini de düşünüyorum ama mamanın kokusu eve yayılıyor. Bunu önlemek için bir çözüm öneriniz var mı?

Royal canin sterilised kisirlastirilmis kedi mamasi fiyati ise 40 tl

Benim kedim de mama yemeyi çok sevmiyor n&d,proplan ve royal canin denedim en sevdigi royal canin oldu yarim kiloyu yaklasik bir bucuk haftada yiyor ayriyeten evden de veriyoruz

minnoskoss_123

Matisse kullanın. Diğer kullanıcıların önerdiği mamaların içeriği kötü.