Migrosta Satılan Dostluk Maması

Demetcinar

Merhaba,
migros marketlerde sokak hayvanları için satılan goody dostluk mamalarından alıp dagıtan var mı? Geçen gün 7-8 paket aldım. Gördükçe vermek için. Ama ne kediler nede köpekler yemedi. koklayıp gittiler. Goody hakkında bilgim yok. Kötü oldugu için mi yemediler acaba?

13 CEVAP

Cansumuezza

o mamayı açlıktan ölecek dereceye gelmediği sürece yemiyorlar tabi istisnalar hariç. ama zaten hiç ucuza gelmiyor 100 gr paket sanrım 1.75 kilosu 10 liradan bütün kedilerin yiyeceği sokak maması alabilirsiniz

Betull_

Migrosta ki mamalara ölmüş hayvanlari direk atiyorlar gibi birsey duymustum yani icerigi baya kotuymus

Demetcinar

:( alışveriş esnasında görünce cantamda sürekli bulunsun dıye alayım dedim almasaydım keşke :( birdaha almam kesinlikle

Anonymus552223

Evet cok pahaliya geliyor, ayrica 100 gr kime yetecek, bi gunde en az yarim kilo gidiyor bizim sokaktakilere. 15 kiloluk almak daha iyi

Ayse_naz_G

Goody çok tuzlu,yeseler bile çok fazla susarlar bu seferde susuzluktan ölürler ayrıca bende almıştım birkaç kere yediler sonra birdaha almamaya karar verdim

Almayın lütfen. Gerçekten çok kötü. Biliyorsunuz öncelik koku onlar için. Ve kokusu berbat. İçerik sıfır.

minnoskoss_123

Goody oluğu için hiç almıyorum. Bir kere aldım. Sonra hiç almadım. O dostluk mamaları yerine 15 Kg’lik Enjoy bile alsanız olur.

Demetcinar

@epiglottis siz ne veriyosunuz sokaktakılere?

Luckysmom

Ben enjoy alıyorum, içeriği diğerlerine göre daha zararsız. Enjoy olmayan markette de trendline alıyorum onu da severek yiyolar. Bunlar kilosu 10 lira civarı oluyo zaten dostluk mamasına göre daha hesaplı hemde birsürü can doymuş oluyor.

Demetcinar

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :)

minnoskoss_123

Bende 15 Kg’lik Enjoy alıyorum. Hem ucuz hem de içeriği diğer markette satılan mamalardan daha iyi.

Erdmuygr986

Aç hayvanlar bile yemiyor, içeriği belli değil. %50 indirim günlerini takip edip pedigree gibi daha kaliteli ürünler alınabilir

bana reflex önerenler oldu.enjoyun kitt******sı yok.ben yavrlra reflex alıyorum