Micho Aktif Karbonlu Kedi Kumu

Arthur4

Kullanan var mı bu videoyu izledim ve baya iyi gözüküyor

https://youtu.be/QtuZ6d85trg

15 CEVAP

iozksn

Merhaba,
Aktif Karbonlu olanı denemedim ama aynı markanın kalın taneli bentonit kumunu denedim. Temizlerken biraz fazla tozutması dışında topaklanma açısından çok iyiydi. Zaten bu videoyu hazırlayan kişinin Micho ince taneli bentonit kum videosu da var, ben de oradan görüp denemeye karar vermiştim. Kalın taneli tercih etme sebebim bizim oğlanın fazla eşelenmekten dolayı patileri arasında çok kum tanesi kalmasıydı. Kalın taneli kumlar daha kolay temizleniyor, daha az dağılıyor en azından.
Kısacası Micho kum konusunda iyi bir fiyat/performans ürünü diye düşünüyorum.

Arthur4

Tmm onu da alcam :D

Arthur4

Videoyla alakası yok bizimkinin çişi mi değisik anlamadım küreği bi salliyon hepsi dağılıyo bi de çok tozlaniyo burnumda hissettim tozları kokmuyo ama o yönden iyi signor gatto alcam bunu bilerek üçlü satiyolar heralde üç paket almak zorunda kaldım :d

Gamzessven

Oha bendeki signor gatto taş gibi oluyo. Artık gerçekten her paketin farklı olduğunu düşünüyorumm

Serapclbyrm

Lindocat kum kullanıyorum ben. Gayet güzel. Koku da yapmıyor. Fiyatı da uygun. Michoyu denemedim ama eğer kum arıyorsanız lindocati deneyin derim.

bappatan

Micho iyidir. Ben çok kum çeşidi denedim mesela ekşi sözlüğe girip Alice yorumları okudum ama yorumlarla alakası yok kumun. Bitmesi için gün saymıştım resmen. Micho nun her türlü kumu iyi performansta ben üstüne bulamadım şuan. Hele o Lindocat var ya bir koku yatıyor etrafa kedi parkeye pislese daha güzel kokar yemin ediyorum. Tozutmayan kum yok maalesef ama koku hapsetme patilere yapışma ve topaklanma konusunda en başarılı bence Micho (ben de kalın tanelisini kullanıyorum)

Deliladilan

vallahi bebeğim Reflexin kumundan hala şikayetçi değilim ve hala koku gelmiyor bence denemelisin

Cansumuezza

bir kedi blogunda reflex aktif karbonla karşılaştırıldığında açık ara micho aktif karbon daha iyi diyordu bende denemek istiyorum o yüzden

Arthur4

Booook gibi kum sakın almayın

Cansumuezza

üzdü

Cansumuezza

yalnız signor gatto baya kötü bende 3 tane 10 kglık aldım sıfır toz ama topaklanma berbat almayın aldırmayın :D

Sselin1

Madem bu kadar denediniz mirmir ekstra güçlü topaklanani da deneyin bir sey kaybetmezsiniz :D 5 lt olarak satilyo indirmde 16 liraya aliyorum koku sifir ve toz sorunu yaşamiyorum Kullandigim kumlar arasinda en iyi topaklanmaya sahip. Reflex ve micho kullanmadim ama belki onlardan kötüdür bu kum :D

HuriyeAysu

bende gamzenin önerisiyle signor gatto aldım aşırı aşırı memnunum

pinarcaya

Tozutmayan kum var :) tigerino canada