Köpek Maması 12 Kg

eylem97

Merhaba arkadaşlar ben adanada yaşıyorum ilk defa 12 kglık mama almayı düşünüyorum hava sıcak olduğu için kurtlanır falan dediler ama evde hiç güneş almayan bi yere koysam olmaz mı bilgisi olan?

8 CEVAP

Luckysmom

Poşetlere kilo kilo bölerek buz dolabında saklayabilirsiniz, taze kalıyor. Ben de adanadayım ve maalesef aşırı sıcak olduğu için bozulmaması zor ağzı açılınca mamanın

Cansumuezza

@luckysmom kuru mamayıdamı dolapta saklamalıyız yazın :0

Cansumuezza

buranın da pek farkı yok yazın bi dolapta 10 kg kuru mama eksikti harika:D

eylem97

Köpek maması bu arada

Luckysmom

@cansumuezza E ağzı açılmışsa dolaba koycaz tabi adana bu yaniyürük :D

Yani evin serin kısmı bile en az 25 derece falan olur yazın dışarısı zaten 40 derece mutlaka ısınıyo evin içi de. Bizim ev konum bakımından serin bi yerde biz buna rağmen bozulmasın diye dolapta saklıyoruz daha taze kalsın diye.

Luckysmom

Yani ben de kendimi orda saklamak istiyorum çoğu zaman :D

Köpekler de tazelik kokusu alamayınca pek iştahla yemiyo diye biliyorum yani bence buzdolabınızda saklayın

eylem97

Ben de 3 kglık alıyordum ama büyükler daha ekonomik ama buzdolabında da o kadar yer yok

eylem97

Kışa kaldı bu planım :D