Kokuyu Nasıl Gideririm?

Kedim evde bazı noktalara sürekli tiş yapıyor ne kadar temizlesemde geliyor buluyor yine aynı yeri? Sprey sipariş ettim başka fikri olan var mı? Koku nasıl giderilir?

2 CEVAP

Eymentalay

Çamaşır suyu ve sirkeyle silmeyi deneyin febreze’in hayvan kokuları için spreyi var ben ondan aldım fena değil bazı durumlarda işe yarıyor. Ama spreyden önce işediği yeri sirkeyle veya çamaşır suyuyla silin

Çamaşır suyunda ve idrarda aynı madde amonyak içerdiği için önermiyorlar. Sirke denedim ama idrarla birlikte karışınca evi iğrenç bir koku sardı özellikle hava sıcakken ortaya çıkıyor. Sprey sipariş ettim bakalım.