Köpeğimden 5 Ay Ayrı Kalacağım

eylem97

Köpeğimden eğitim nedeniyle 5 ay ayrı kalıcam fakat anne ve babam ona bakıyor olacak depresyona girmez değil mi üzülüyorum ama onlar da çok iyi bakar ama beni çok mu özler ya da onu bıraktığımı düşünmez değil mi

2 CEVAP

smgbkrccc

Hayvanlar çok duygusallar. Eğer size bağlıysa üzülür, ama annen ve baban yeterli derece de ilgilenir ve enerjisini atmasına yardımcı olursa mutlu olur ve depresyona girmez bence. Kedilerde etkili oluyor ama köpeklerde etkili olur mu bilmiyorum, giydiğiniz bir giysini (yıkamayın) bir yere koyarsanız oradan kokunuzu alırsa rahatlar ve temelli gideceğinizi düşünmez. Ben kedimi iki günlüğüne annemlere bırakıp şehir değiştirmiştim, iki gün boyunca arka odadan hiç çıkmamış, karanlıkta giysi dolabımın içinde oturmuş, uyumuş. Taşıma kabının içinde de benim tişörtüm var, onu çıkarttığım zaman asla içeride durmuyor, benim kokum güven veriyor galiba. Anlayabilmek çok zor :))

NUSECE

Can dostlarımızın; gittiğimiz zaman bizleri özledikleri gerçeğini asla göz ardı etmeyin .