Kedim Felç Oluyor

Yaklaşık 1 hafta önce kedime kuru fip teşhisi konuldu.öncesinde arka bacaklarında denge sorunu vardı. Veterinerin verdiği tüm ilaçları harfiyen uyguluyorum. Interferon, kortizon, balık yağı, imuneks q10 tableti.. Ama sonuç vermiyor ve arka bacaklarini sürümeye başladı. Dün de ön bacaklarında kuvvet kaybı oldu.kalbim parçalanıyor, dayanamıyorum, başına gelen var mı nolur bisi yazın

8 CEVAP

Enesgunes

Inşallah iyilesir

Cansumuezza

başka veterinerle konuşun görüşün mutlaka tek veterinere bağlı kalmayın bu konu biraz karışık çünkü. sakın umudunuzuda kaybetmeyin

Gamzessven

Lütfen pes etmeyin fip şüphesi varsa birden fazla veterinere muayene ettirin mutlaka. Sizin uğraşınızı hissedecektir pes etmeyin

Emir-Badem

İnşallah iyleşir minik dostumuz cok uzuldum benim basima gelmedi umarimda gelmez insallah immuneks sonuc verir.

minnoskoss_123

İnşallah iyileşir yavrucak:(

Neredeyse 4-5 veterinerle görüştüm muayene ettirdim.Onlar da net olarak birşey diyemiyorlar tek çare bağışıklık sistemini arttırmakmış.

Röntgen , testler hepsini yaptırdım.
Hala mırıl mırıl, yemeğini yiyiyor. Asla vazgeçmem tabi ki .

Veteriner tasiyeniz varsa onlara da danışırım.

Cansumuezza

@gamzesseven hanım size veteriner önerebilir onun kediside aynı sorunu yaşıyordu sanırım

Cansumuezza

ama ben istanbulda olsam istanbul hayvan hastanesine giderdim