Bu Köpüşün Cinsi Nedir?

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın, sadece merak ettiğim için soruyorum. Barınaktan getirdik bu çocuğu evimize, cinsi hakkında fikri olan yazarsa sevinirim :)

13 CEVAP

smgbkrccc

Köpek cinsleri hakkında bir bilgim yok ama görünce yazmadan duramadım gerçekten çok şirin :))

Teşekkür ederiiiz :)

minnoskoss_123

Çok tatlı maşallah:)

Teşekkürleer :)

kubilay2019

cinsini anlamadım ama çok tatlı

kubilay2019

gördüğüm kadarıyla bir ihtimal belçika uyruklu bir cins olabilir

Sokö

bence dini bıcırık falan yani maşallah çoook tatkı

pardon cinsi diycektim nasıl oldu anlamaım

betulaltundal

muhtemelen sokak köpeği ama çok tatlıymış :) fotoğraftan görebildiğim kadarıyla gözlerinin altındaki tüylerde seyrekleşme var uyuz başlangıcı olabilir bir veterinere sorsanız iyi olur. Mutluluklar dilerim :)

Evet bu konuyu veterinerimizle görüştük eğer dökülme artarsa haber vermemizi istedi ama eve geldiğinden beri aynı seyreklikte, distemperı olan köpeklerin tüy dökülmesi olabileceği söylenmişti, biraz ona yoruyorum. Şu an hastalığı atlatmış görünüyor, ilerleyen zamanlarda tüyler sıklaşır diye tahmin ediyorum

betulaltundal

çok geçmiş olsun bir an önce toparlar kendini umarım

Mehmtgnsel

Bolder Collie kırmasına benziyor.