Naturea Mı Nd Mi Orijen Mi?

Deliladilan

Anket

Naturea
(10 oy)
ND
(9 oy)
Orijen
(17 oy)
Toplam (36 oy)

merhabalar şu an ND kullanıyorum fakat naturea ve orijenin de içeriğinin çok iyi olduğunu görünce değiştirmeli miyim diye düşündüm. sizce hangisi daha iyi?

4 CEVAP

guineapigela

Nd kullanmaya devam edin vence

minnoskoss_123

Orijen piyasadaki en iyi mama denebilir ama bütçeyi zorluyor. Eğer size pahalı gelirse N&D kullanmaya devam edin derim.

Sselin1

Orijenin icerigi gercekten cok iyi et cesitliligi fazla ama protein oranlari n&d ile nerdeyse ayni tahilsiz n&d gerekli proteini sagliyor. Ben kedime hergun kaliteli yaş mama ya da ev yapimi mama verdigim icin hem gerekli cesitliligi saglamis oluyorum hem de surekli kuru mama yemenin verecegi zararlarin önüne gecmiş oluyorum. Yani orijene verecegim parayla hem n&d hem de yaş mama almak daha mantilkli gibi :)

tcankar

Elbette Orijen.