Kedim Koltuk Altinda Yatiyor

Bakiozdemir

Oncellikle herkese merhaba dun ev kedisinden 1 tane kedi sahiplendim 2 ay lik eve ilk geldiginde hicbisey yapmadim kokladi filan sonra yoruldu yatagima gelip kolumun altina sicaga yatti

Simdi benim sorunum kedi evde tek kalinca miyavliyor evimiz 2 katli denemek icin asagiya koyup evden ciktim yanliz kalsin diye miyavlayip durdu

Mamasi suyu vs gosterdim ama yine benim gostermemle yiyor

Tuvaletini gosterdim yine benim onu oyuncakla oraya goturmemle giriyor bi kere filan tek girdi galiba

Evdeki merdivenin yarisina gelince orda duruyor miyavliyor daha demin gittim iste video cekmistim miyavlamis yukari cikmis koltugun altina yatmisti

Ben evde yokken mamasini yermi tuvalete gidermi

2 CEVAP

Yavaş yavaş alışacaktır daha çok küçük. Maması ile tuvaleti rahatça ulaşıp görebileceği bir yerde olsun. Acıkırsa zaten kendisi yer mutlaka.

Leyl003

Bu süreçte sabırlı olmalısınız.. kediniz size iyice alışıp ve evi keşfetti mi her ihtiyacını rahat karşılaşacaktır..henuz daha çok küçük :)