Selamlar Ankara Da Tavsiye Vereceğiniz Veteriner Varmı?

Kerkenez

1yasindaki erkek kedimin kısırlaştırma operasyonu nu yapacak Ankarada önere bileceğiniz profesyonel ve uygun fiyatli veteriner hekim varmı ?

14 CEVAP

Busenurozyurt

Oran Pet Smile veterinerde kısırlaştırdık biz. Çok temiz, kafesleri çok büyük ve gerçekten güzel bakım yapan bir yer fakat benim kedim dişi ve 750 istediler, erkek kediye ne kadar fiyat istenir bilmiyorum.

Kerkenez

Sizin kedinize 750tl istedilerse erkek kediye de 700 isterler kesin.erkek kedi daha uygun fiyata kısırlaştırılıyor ama fazla bi fark olmuyor gibi..750 de biraz pahalı sanırim semtle alakali cankaya

Hidatot

Bilemiyorum fiyatını

Kerkenez

Teşekkkürler Hidatot

Musege

Bahçeli'de Pet Clinic var tavsiye ederim.

400 liraydı erkek kedi kısırlaştırma eğer değişmediyse. Ararsanız bilgi verirler.

Gozdetemizel

Dorukgiller veteriner klinigi.

Ayse_naz_G

Fakülteye gidebilirsiniz hacettepenin,pet hastaneleri var fakat çok pahalilar .

Kerkenez

Teşekkkürler minnoskoss_123

Hidatot

Emek civarında Vetarea var çok çok ilgili Merve Hanım.

Kerkenez

Teşekkkürler musege

Kerkenez

Hidatot ücret ne kadar alıyor biliyormusunuz

Kerkenez

Hidatot ücret ne kadar alıyor biliyormusunuz

Kerkenez

Aynen Ayse_naz_G fakülte yi aradim görüstüm 220tl diyor.ama bununla kalmiyo.muayne ücreti kan alma anestezi ilaclar ve operasyonda kullanilacak bütün araç ve gerecler icin ayri ücret istiyor. Sağlam bir kliniğe götürsem daha uygun olacak