Brit Care Sunny Kullananlar?

Atalaymerve

Kedimin tüyleri çok fazla dökülüyor, yaklaşık 3-4 aydır n&d tavuklu mama kullanıyorum son 1 aydır n&d balıklı mamaya geçtim fakat tüy dökülmesinde en ufak bir azalma göremedim. Brit Care sunny kullanan var mı nasıl bir mamadır?

2 CEVAP

Ares07

Brit care bence oldukça kaliteli bir mama. Ben de proplandan geçtim kısırlaştırılmış olanına ama önce numune istedim atlaspetten yediği için aldım. Gerçekten çok memnunum. Sunny i de alıp karıştırmayı düşünüyorum brit care kısırlaştırılmış ile. Bence numune isteyin severse alın. Benim kedim çok sevdi

minnoskoss_123

Her kedi Brit Care’yi yemiyor.