Yavru Kediye Hangi Mamayı Verebilirim?

Bilgeylmz

Yavru kedim için orta fiyatlı hangi mamaları önerirsiniz?

6 CEVAP

Ayse_naz_G

yavru kedi maması :D şaka bir yana N&D

minnoskoss_123

N&D ve Matisse öneririm. Bulabilirseniz Petcurean da alabilirsiniz.

Cansumuezza

orta fiyatlı yazmışsınız fiyat aralığı belirtirseniz yardımcı olabiliriz çoğu insana göre Nd orta fiyatlı bir mama değil çünkü.

Bilgeylmz

1, 1buçuk kilosu 50 90 arası olabilir. Nd çok pahalı. İçeriği güzel ama orta fiyatlı

Cansumuezza

o halde en iyi seçenek Nd nin üreticisinden olan bir alt kalitesi Matisse olur 1.5 kilosu 60 lira 66 lira falan onu alabilirsiniz

Sselin1

N&d düşük tahillinin bir bucuk kilosunu 60 liraya bulabilirsiniz. Ama daha uygun isterseniz tabiki mattise ama onu 10 kg seklinde alirsaniz hesapli oluyor kilosu ortalama 25 lira