İstanbul Gaziosmanpaşada Önericeğiniz Güvenilir Veteriner ???

ecehs

gaziosmanpaşa da güvenilir veteriner var mı önerebileceğiniz

5 CEVAP

Gamzessven

Gaziosmanpaşayı bilmiyorum ama yakın diye söylüyorum alifuattaki özel bayrampaşa veteriner kliniğine sakın gitmeyin.Kedime türlü türlü teşhis koyup serumla yordular. Daha sonra götürdüğümüz yerde anladık o serumlar hep ödem yapmış yani sıvı toplayan bir hastalığı varmış. Aşı dışında bir şey bildikleri yok.

Sedanurdrl

türkiyede veteriner yok daha çok üçkağıtcı ve kasap var şahsen 15 tane veteriner gezdim hiçbiri bir diğerinden farklı değil. Tabikide onlarda paralarını kazanacaklar ama bir ultrasona 900 tl istemek akıl karı değil. Ve yaşadığım 10larca deneyim sayeninde anladım ki evde bakılan her hayvan onların gözünde sadece ama sadece para

Sancarduygu

Taşköprüde kronik veteriner var. Oraya götürebilirsiniz. Biz yıllardır oradayız.

kubilay2019

pati avrupa veteriner kliniği

Cansuozkul

Petadress benim gittiğim veteriner fiyatları uygun ve kaliteli işçiliği olan bi hekim. Avrupa konutlarının karşısın da hemen Gaziosmanpaşaya bağlı