Yavru Kedi Ödül Maması?

Hidatot

Merhabalar
Sanırım net bir ayrım yok ama Petlebi de bir adet sütlü yavru kedi ödül maması buldum. Öbür ödül mamalarının kullanımı 3 aylık Kuzu'muz için zararlı mıdır? Siz ödül mamasını ne gibi durumlarda kullanıyorsunuz?

4 CEVAP

Gozdetemizel

Gimcat yavru icin sutlu olandan kullaniyorum.kendisi bir vaşak kdr vahsi oldugu icin herhangi bi durumda degil haftada 1-2 kere 3er tane veriyorum.ancak benim
Kedim 8aylik ama o bile zor yiyor biraz sert ve 3-4 parcaya kirip veriyorum.3 ay biraz erken gibi biz 5. Ayda baslamistik

Serapclbyrm

Dreams in ödül maması güzel bir de reflex stick ödül maması güzel. Kuzuna yapmasını istediğin bir şey yaptığında vererek onu pekiştirmek için kullanabilirsin. İşten geldiğimde beni karşılıyordu benim oğlum hoşuma gidiyordu mama ile pekiştirdim. Bazen sadece mama için geliyordu. Sonra alıştı ve şimdi işten gelince dizimde bitiyor.

Hidatot

Çok teşekkür ederiim

Hidatot

Teşekkürleer