Kedimin Sokak Sevdası

sydaglsen

havalar güzelleşince annemin kediyi çıkarması ile evde kedi yüzünden Bi kaos ortamı oluştu çıkarsak eve getiremiyoruz eve zorla getirdikten sonra saatlerce yapının önünde felaket bir biçimde bağırıyor oyun oynuyoruz oyun bittiği an yine kapının önünde bağırmaya devam asla unutmuyor bu sabah kafayı yiyecektim artık sabahın 4 ünde kapıda başladı bağırmaya ses dozajını gittikçe yükseltiyor üstelik napayım dışarı mı bırakayım artık evin önünde mi beslemeye çalışayım kediyi evde tutamıyorum orda mı besleyim gerçekten zor durumdayım sinirlerimi altüst etti kedim

2 CEVAP

Sedanurdrl

bizde aynı durumdan mustaribiz maalesef kedim dışarı çıkınca bir daha gelmek istemiyor. Doğduğundan beri evde hiç dışarı çıkarılmamış ben sahiplendikten sonra dışarı çıkarmaya başladım ilk tasmayla çıkarıyordum ama tasmanın içinden sıyrılıp çıkıyor sonra serbest bırakmaya başladım bu seferde dışarda aslan kesiliyor eve getirmek ne mümkün bağıra çağıra eve getiriyorum.

sydaglsen

Kedim kısır bu arada