Proplan Mı Royal Canin Mi Yoksa N&D Mi?

Hasaru

Anket

Royal Canin
(6 oy)
Pro Plan
(11 oy)
N&D
(38 oy)
Toplam (55 oy)

Merhaba şu an güncel olarak proplan kullaniyorum. Tavsiye edeceğiniz daha iyi mamalar mevcut mudur?

7 CEVAP

minnoskoss_123

N&D tabiiki.

smgbkrccc

Royal Canin ve Proplan şişirilmiş mamalar, içeriği berbat ve verdiğiniz parayı hiç haketmiyor. Tabii ki açık arayla ND. Karşılaştırılamaz bile.

Arthur4

Dovcekler seni proplan dedin

dilekz

Eğer kedinizin alerjik durumu veya her hangi bir hassasiyeti yoksa N&D açık ara daha iyi bence de. İçerik olarak da daha güzel. Ancak bazı sağlık durumlarında veteriner hekimler diğer mamaları da önerebiliyor veya kedinin alerjisi olabiliyor. Bu nedenle önce küçük paketlerden alıp denemeniz ve kedinizin verdiği tepkiye göre mama değiştirmenizi öneririm.

Arthur4

Eyvahhh kaç burdan çabuk minikboncuk

Minikboncuk

En kötü marka N&D ama eniyisi proplan

Minikboncuk

Niye