Sokak Kedileri İcin Hangi Mama Daha İyi?

EZK

Önerebileceginiz orta kalitede mama markası nedir?

11 CEVAP

Dr. Sacchi, Enjoy, Reflex, Honey, Bado, Catty, Daisy, Goody Jungle, King, La Vital, Milo, Mito, Molly, Natura Pet, Newcat, Obivan, Proline, Trendline, **********... bunların hepsinin içeriği birbirinin hemen hemen aynısı.
Farklı olarak çok bilinmeyen ama içerik olarak daha kaliteli görünen How meow markasını öneririm ben.

EZK

Arkadaşlar cevaplar için çok teşekkür ederim. Matisse demiş birkaç arkadaş keşke alabilsem ama sadece kedime alabilecek durumdayım bu mamayi.. :(
Keşke hepsine en iyisini yedirebilsek ama olmuyor işte. Ben en zararsız olanını almak istiyorum sokak kedileri icin.

minnoskoss_123

Matisse alınabilir. Şahsen ben kedime Matisse alıyorum. Sokak hayvanlarına da aynı mamayı alabilecek bir durumum yok. Keşke alabilsem ama olmuyor maalesef. 15 kiloluk Enjoy alıyorum ben.

Leyl003

15 kiloluk reflex alıyorum

Betull_

Ben *********dan mito alıyordum severek yiyorlardi ama icerigin cok tuzlu oldugunu duydum simdi enjoy 15 kilo aldım ikisi de ayni fiyat zaten

Ayse_naz_G

matisse,ama bütçenizi zorluyorsa biraz daha ucuzu Enjoy iyi olur.

Amon

Matisse sokak kedileri için pahalı bir mama. Herkes sokak kedilerine onu alabilse çok güzel olur tabii ama pek mümkün değil maalesef. Enjoy, Reflex, Quik, Dr. Sacchi gibi markalar daha uygun.

Arthur4

Ben enjoy alıyorum 15 kgligi 80 liraya falan denk geliyor

Gamzessven

Dr sacchi falan mama değil. Reflex ve enjoy alabilirsiniz 15 kg. Uygun fiyatlıların içinde en alınabilecek mamalar.

Sselin1

Eger kilosuna 15 lira verebilirseniz Golosi mama kesinlikle alabileceginiz en iyi mama. Arkadasin dedigi gibi proline, enjoy,mito tarzi mamalar icerik olarak hemen hemen ayni.

EZK

@Selin Golosi'yi ilk kez duydum, bakacağım. Teşekkürler..