Kedim 9 Yavru Doğurdu

Darcy93

Tek bir erkek kedim var dişi kedim hamile kaldı ve 9 yavru doğurdu hepside sapasağlam :) Annenin iyi beslenmesi gerekiyor o kadar yavruya yetebilmesi için.Beslenme önerileri alabilir miyim?

3 CEVAP

Gamzessven

Anneye kitten mama alın. Nd veya matisse markalarından hangisi uygun geliyorsa. Bağışıklığı ve süt yapması için kefir verebilirsiniz bir çay tabağı kadar. Sağlıkla büyüsünler..

Anonymus552223

Maşallah yaa. Anne hepsine yetisemezse siz de arada popolarina masaj yapin pamukla tuvaletlerini yaptirmak icin. Süt tozu da vermeniz gerekebilir belki biberonla.

Ayse_naz_G

Anneye kitten mama alın Gamzessven' dediği gibi.