Kedim Nasıl Kilo Alır ?

patkam

Arkadaşlar benim 12 aylık(1 yaşında) dişi kedimin kilo almasını istiyorum ... Nasıl kilo alabilir?(bu arada kedim kısırlaşmış bir kedi)

40 CEVAP

patkam

evet sokaktan sahiplendim her ikisinide

patkam

Aaaa yazık siz iyi yapmışsınız fakat eminim ki çevrenizdeki insanlar sizlere neden bu köpeği buraya getirdin? demiş gibi bakıyorlardır size...bundan %100 eminim..

patkam

Herkese teşekkür ederim...Sizler gibilerle olmaktan çok mutlu oluyorum. Onlar Allah ın yarattığı dilsiz sessiz kulları , cennetin topraklarıdır...

Badems

Tontik olmasini istiyor olmaniz onun zararina bir sey. Kilosu yeterli su an ve normal mama yerine kisir mama kullanmalisiniz.

patkam

zaten kısırlaştırılmış mamalara geçiş yaptık

polo

bütün yorumları okudum ve sinirim bozuldu yani sırf siz tombik kedi seviyorsunuz diye kedinizde obezite solunum ciger sorunları oluşturmakmı istiyorsunuz yürürken uyurken oynarken bi yere tırmanmaya çalışırken nefes nefese kalan huzursuz üzgün ama sevimli göründügünü düşündügünüz bir kedimi istiyorsunuz nasıl insanlar fit sportif saglıklı olmaktan hoşlanırsa kedilerde de durum budur saglık için normal kiloda normal kediler olmalı instagram resimleri için şişman kedi degil :(

patkam

lütfen böyle atarlıca insanın üstüne gitmeyin ben yıllarca hayvan bakan birisi değilim geçen yıl ilk defa evimde kedim oldu o zamanlar kediler hakkında birşey bilmezdim ve sanırdımki şişman kediler sağlıklı oluyor...Birdaha insanın üstüne bilip bilmeden gitmeyin derim

patkam

Ve üstelik bende instagram resimleri için kedimi şişmanlatan insanlardan DEĞİLİM...

polo

yahu ben sizin üzerinize niye geleyim niye atar yapayım bildigim şeyi paylaştım biliyorsan pekişti bilmiyorsan ögrenmiş oldun onlar bizim canlarımız üzülmelerini hiç istermiyiz ben deneyimden yola çıkarak konuştum uyup uymamak size kalmış.....

patkam

Tamam konu kapansın artık kimsenin cevap yazmasına gerek yok