Kedim Nasıl Kilo Alır ?

patkam

Arkadaşlar benim 12 aylık(1 yaşında) dişi kedimin kilo almasını istiyorum ... Nasıl kilo alabilir?(bu arada kedim kısırlaşmış bir kedi)

40 CEVAP

patkam

Evet:))) Kedinin şişmanı güzeldir. Ben istiyorum iran kedileri gibi şişman olsun:)))

kittycat

Haklısın şişko kedilere bitane :) ama benim kedim atlerik ve çok oyunu bir kedi hemde cinsinden dolayı ne büyüyor nede kilo alıyor ama yinede aşığım ona..

kittycat

Yanlış yazmışım (atletik ve çok oyuncu bir kedi) :)

aycamnkse

kedide kilo saglik sorunu yaratabilir.yapma bence hem senin kedin iran kedisi degilki iran kedileri zaten kilolari yuzunden sisman gozukmuyir tuyleri uzun.sanirsam bu kedi sarman.bir turu var mi?

kittycat

Kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorsan bir süreliğine normal mama kullan bide mamaların arkasında yazan 3 kilo kediler için günde 200 gr felan yazıyorlar senin kedin 3 kiloysa 4 kiloluk kediler için yazılan miktarda mama verebilirsin

aycamnkse

kedinin kilosu gayet normal bence kilo aldırmaya çalışma

kittycat

Evet aslında gayet tontiş görünüyor :)

patkam

evet ama ben dahada kilolu olmasını istiyorum.:)

kittycat

Sen de benim gibi tombik kedilerden hoşlanıyorsun anlaşılan :)

patkam

Belliki sizde kedileri çok seviyorsunuz...benim küçük kedim kamuran biz onu kamuti olarak çağırıyoruz sizin kediniz gibi çok oyuncu bir kedi çokda tatlı ... bi okadarda yaramaz...

kittycat

Tontişimin (gümüş) kamutiye selamı var: -miau! :D

patkam

Ay çooook mutlu oldum. Yakışıklı oğluşum kimuti gümüşe bir demet çiçek yollayacakmış:)! miavvvv

kittycat

Kamuti beyefendi çok nazikmiş.kendileri olgun hanimefendilerden hoşlanıyorlar galiba:) (gümüş 10 aylık .sanırsam kamuti bey henüz 4 aylık) yaş farkı epey fazla:)

aycamnkse

sarman,tekir kedi ayni anlama gelmektedir.sokaktan mi sahiplendiniz.cok ta tatli bu arada ben kedileri boyle seviyorum yani bence illa kilo alsin demeyin boyle mukemmel.

aycamnkse

eh izaman tekir kedidir ama bence tekir kediler cins kedilerden cok daha iyi oluyorlar.hem ben asla para vererek bir hayvan sahiplenmem siz de en dogrusunu yapmissiniz tebrik etmek istiyorum sizi.