Kedimi Annem Evden Attı :'(

11 aylık bir kedim var annem ilk başlarda çok seviyordu 3 gün önce akşam dedi ki kedini ya kendin kafesine koy götürelim yada kapıyı açıcam dışarı salıcam dedi benden önceki sahibine goturmesini söyledim en azından ona götürdü o da dışarı bırakmış 2 gün sonra dayanamadım kedimi görmeye gittim diğer kediler tarafından yırtılmış her yeri kan içindeydi kedimi alıp eve getirdim annem bana kapıyı açmadı kediyle bu eve giremezsin dedi 3 4 gündür dedemlerde kalıyorum eve gidemedim ama kedim de şuan polis karakolunun bahçesinde orda zaten kedilere bakıyorlarmış daha evciller ev kedileri de var annemi ikna edemiyorum eve alamıyorum alırsam yine beni evden atıcak ne yapabilirim çok kötüyüm sahiplenmek isteyen olur mu

12 CEVAP

Cansumuezza

yazıktır ya ya şu hayvanları hiç eve alıştırmayın yada bi eşya gibi sıkılınca bi kenara atmayın. sahiplendirme sayfalarına bol bol ilan ver evden atıldığınıda yaz belki daha vicdanlı birisi sahip çıkar .

Gamzessven

Kısır mı? Kısırlaştırmadan sahiplendirmeyin derim. Sonra onu ticari amaçlı kullanabilirler. Hayatı gittikçe berbat olur hayvanın. Doğura doğura ömrü biter. Dışarı bırakmaktan daha beter yani.

Luckysmom

Kusura bakmayın ama kedi var diye çocuğunu evden atan anne de zaten vicdan yoksunudur, çok zor bi durum. Başka akrabalarınızla konuştunuz mu? Yaşınızı bilmiyorum ama kendinizi idare edecek bir ev bulabilene kadar bi akrabanızda kalabilirsiniz. Yada bi arkadaşınızdan yardım isteyin ilerde düzeniniz oturunca alırsınız kedinizi geri. Gerçekten çok üzüldüm

Deliladilan

kediniz mavi rus mu? cinsiyeti nedir kısır mı? ve şehir olarak neredesiniz ?

Deliladilan

peki başka şehre gönderme imkanınız var mı? ben yalovadayım :(

Luckysmom

Üniversite için başka şehire gittiğinizde mutlaka fiyatı uygun bi özel yurt bulun, devlet yurtlarında maalesef yasak evcil hayvan. Yaşamıştım ben bunu. Zaten part time iş bulup çalışıp idare edersiniz bide öğrenci bursu kredisi o tür şeylere başvurun. Kalacağınız yeri iyi seçin.

Eğer sahiplendircekseniz de mutlaka kısırlaştırın, herkes para peşinde olmuş artık doğurmaktan helak olur yavrum

Paylaştığım fotoğrafta midesinden yeni ameliyat olmuştu ip yuttuğu için .fiziksel olarak bir sorunu yok yani

gozdeyilmaz

sizin adınıza çok üzüldüm açıkcası tabii minnoş içinde ayrı ama lütfen bir şeyleri kesin oturtmadan eve almayın böylesi onun için çok kötü oluyor şu an üzüntünüzü anlayabiliyorum çok zor. Yaşınızı bilmiyorum ama ailenizle yaşıyosanız ve onlar istemiyorsa bazı şeyler olmuyor lütfen bunu yapmayın

Mavi rus evet ve dişi kedim.ankaradayim @Deliladilan

Sizin kediniz erkek galiba sıkıntı olur mu size

17 yaşındayım 18 ime 1 ay kaldı ve ayrı eve çıkma ihtimalim yok günlerdir uyku uyuyamiyorum zaten kedi bakıcısı tutmaya karar verdim 2 ay süreliğine sonra zaten üniversiteye başka şehire gidicem yanıma tekrar almayı düşünüyorum

Gamzessven

Eğer sahiplendirmek zorunda kalırsanız dediğim gibi kısırlaştırmadan vermeyin. Para biriktirin bunun için