Surekli Yerden Biseyler Yiyor ?

DaisyStaff

bu huyundan nasil vazgecirebilirim hayir diyorum cekiyorum sadece bi anlik duruyor.kafa hep yerde.bazi kopeklere bakiyorum dumduz yuruyo kafa surekli yukarida
bu davranisindan nasil vazgecirebilirim?
kuflu seyler de oluyor yerde agizlik takmayi dusundum ama kiyamadim sonra cok rahatsiz oluyor

1 CEVAP

Ayse_naz_G

Bizimkininde kafası hep yerde burnuna hafifçe dokunun yemediği zaman ödül maması verin.Köpekler burnuna dokunulmasından hoşlanmaz siz bunu tekrar ettikçe siz dokunmayın diye yapmamaya başlayacaktır :)