Kısırlaştırılmış Kedi Maması

kittycat

Birkaç gündür kısırlaştırılmış kedi maması arayışı içerisindeyim ama emin olamıyorum önerebileceğiniz bi marka varmı?

8 CEVAP

patkam

royal canin güzel tavsiyemdir:)

kittycat

Teşekkürler :)

kittycat

Önerileriniz için teşekkür ederim bir de proplanı deneyeceğim.daha önce kullanmıştım ve çok beğenmiştim tabii ozaman iki minik bebeğim vardı :)

patkam

Benim kedilerimde tavuklu mamaları daha çok seviyor:)

kittycat

Bugün *********.com dan bonochibo kısırlaştırılmış kedi maması numune siparişi verdim bu mamayı kullanan ve bana tavsiye edebilecek birileri varmı?

AllyNewt

Aslında mamaları sizin ve kedinizin test etmesi daha hayırlı olur, çeşitli numuneleri deneyerek.. Çünkü her kısırlaştırılmış kedi farklıdır. Tıpkı insanlar gibi. Kimi alerjiktir, kimi tüyleri için daha fazla fazla vitamin veya protein istiyor veya istemiyordur, kiminin sindirim sistemi hassastır. Belli başlı internetteki kedi sahiplerinin hiçbir şeye yararlı olmadığı gibi hayvana rahatsızlık verecek (bunları forumlarda adları sıkça zikredilir) mamalardan uzak durup, sizin kedinizin damak tadına da uygun, bütçenize de uygun mamalara bakabilirsiniz. Şahsen ben Proplan Kısırlaştırılmış mama kullanıyorum. Tüy, alerji veya sindirim sorunu yaşamadı kızım. Ancak bu benim kedim için geçerlidir. Umarım siz de size uygunu bulursunuz. ^^

tulayozcan

Bende kedim için kısırlaştırılmış mama arayışın her mamayı yemiyor tavuk,hindi ve balık içerikli mamaları yemiyor sadece dana eti ve kuzu etini yiyor proplan ve royal canın marka denedim ama yemedi.çeşitli numuneler alıp denememiz lazım.

kittycat

Benim kedimde tavuk ve hindili mamaları çok sever ama dana etini pek tercih etmiyor