Uygun Fiyatlı Yavru Kedi Maması Ve Kumu

cansucelik07

Acaba tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı yavru kedi mama ve kum varmı?? Yada evde hazırlanabilen bir tarif

6 CEVAP

Ayse_naz_G

Kum olarak da deneyerek bulacağınız bir şey.

Anneniz ikna oldu mu kedi için :)

aysegunerr

Kediye ayıracağın bütçeyi bilmeden sana göre uygun fiyatlı mama ve kum öneremeyiz.

Sana önerim ucuz diye market mamaları ve açık mama almamalısın. Kesinlikle süt, sosis vs. ve ev yemekleri verme.

Ev de hazırlamak istiyorsan kesinlikle uzman kişilerden tarif almasın. Ama yaşın küçük olduğu için ve bilinçli olduğunu düşünmediğim için bu konuda zorlanacağını düşünüyorum, eğer ailen yardım etmeyecek ise hiç uğraşma derim. Çünkü hiçbir besin eksiği olmadan mama hazırlamak zor...

Kuru mamalarda uygun fiyatlı ve içerik bakımından iyi diyebileceğimiz mamalar:
Profine
BritCare
Bozita
Matisse
Golosi

8-10 kiloluk paketlerden alırsan daha uygun olur.

Kum konusunda, bentonit olanları tercih etmelisin. Yine sana göre uygun fiyatlı ne olur bilmiyorum ama ben pisipisi ince taneli kullanıyorum. 10 lt si bir ay yetiyor 25-27 tl.

Bu arada Metro markette Aro markasının ürünlerini önerenler olmuştu. Ben hiç kullanmadım ona da bakabilirsin. Uygun ve kalite olarak fena değil demişlerdi.

cansucelik07

@Kediminpatisii evet oldu