Arkadaşlar Lütfen Acil

Goksu95

Merhaba benim kendi 2 kedim var 2 tane erkek kediyide sonradan bulduk ve hep sahiplendirmeye çalıştım bir türlü alan olmadı tam tamına 1 senedir bizdeler annem yarın son sokağa salacağını söylüyor daha ne bekliyorlar ne sabrediyorlar yalvarırım yardım edin hiç sokak bilmiyorlar çok ama çok insancıllar kucak delisi bir kere tırnak bile atmazlar ikiside erkek kısır değil ama kısırlaştırmayı yaptırırım lütfen yardım edin. Kilolu olan idrar sorunu olduğu için diyet mama yiyor o kadar.Ağlayıp duruyorum elimden bir şey gelmiyor. 0553 668 87 98 Bağcılar Güneşli/İstanbul

16 CEVAP

Bence suzionlinea dm atinstagramdan.normalde ilanları paqzartesi paylaşıyor.ama rica edin acil diyin kıyamaz.oradan sahiplenilen bir çok jkedi gördüm