Arkadaşlar Lütfen Acil

Goksu95

Merhaba benim kendi 2 kedim var 2 tane erkek kediyide sonradan bulduk ve hep sahiplendirmeye çalıştım bir türlü alan olmadı tam tamına 1 senedir bizdeler annem yarın son sokağa salacağını söylüyor daha ne bekliyorlar ne sabrediyorlar yalvarırım yardım edin hiç sokak bilmiyorlar çok ama çok insancıllar kucak delisi bir kere tırnak bile atmazlar ikiside erkek kısır değil ama kısırlaştırmayı yaptırırım lütfen yardım edin. Kilolu olan idrar sorunu olduğu için diyet mama yiyor o kadar.Ağlayıp duruyorum elimden bir şey gelmiyor. 0553 668 87 98 Bağcılar Güneşli/İstanbul

16 CEVAP

Goksu95

Lütfen yarın sabah sonmuş yarın olsun istemiyorum

Goksu95

Hayır çünkü hemen paylaşılmıyor diye burdan mecbur koydum

Goksu95

İnanın hep paylaştık ama çıkmıyor

Luckysmom

Kısırlaştıracağınızı söyleyin, bu süreçte evde kalsınlar diyin Annenize. Kısırlaştırırsanız ömürlerini bi nevi uzatmış oluyorsunuz bunun yanında bazı hastalık risklerini de ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Kısırlaştırmadan sahiplendirmeyin derim ben. Umarım güzel bi yuvaları olur

Goksu95

Diyorum ama maddi olarak diyorlar vs 4 kedi çok diyor . Kendi 2 kedim zaten kısır alan olsa zaten direk karşılayacağım

minnoskoss_123

Ben sitemde paylaşırım.
patilidostlardernegi.tr.gg

minnoskoss_123

Heme koyuyorum ilan.

minnoskoss_123

Şuan siteye giremiyorum. Petlebide ilan verdiniz mi?

minnoskoss_123

Petsbook diye bir site var.

Gamzessven

İnstagramda kedikral, kedi_sahiplenme gibi ilan sayfaları var oralara da gönderin

minnoskoss_123

Kedilerin durumu ne şuan.

minnoskoss_123

???

Goksu95

Sabah salma veterinere soralım dedik yok onlarda almıyor ben anlamadım iyice çaresiz kaldım

minnoskoss_123

Gelişmelerden haberdar edin bizi.

Goksu95

Sokağa gitmesi kesinleşti barınağa verilip besleme yapılan parka salacaklarmış hiç bu kadar kötü hissetmemiştim ayrı yaşayan biri olsam hiç beklemem alırdım