Kısır Kedi İçin Uygun Fiyatlı Mama

Biri dişi biri erkek kısır kedilerim için uygun fiyatlı mama arıyorum. Daha önce de konu açmıştım öneriler matisse Brit care ve golosi idi. Brit Care ve Matisse nin dusuk gramajları çok pahalıya geldigi için golosi aldım fakat onun da tadını sevmediler. Mama geldiğinden beri sadece mecbur kaldıkca yiyorlar. Bu fiyatların biraz altında bir mama önerebilir misiniz. Tek seferde 200 lira veremiyorum maalesef ve matisse ile Brit care in dusuk gramajları çok pahalı

6 CEVAP

Gamzessven

Kilogram başına düşünürsek 1,5 kgluk mamalar çok pahalıya geliyor 10-15 kglukların neredeyse iki katı. Golosiyi yemeyen daha düşüğünü de yemez sanki. Bence büyük paket matisse alın. Aç kalınca yemek zorunda kalıp alışır diye düşünüyorum.

Anonymus552223

Reflex olabilir.

Evde sokak kedileri için bulundurduğum bonacibo yu yemeye çalışıyorlar daha önce de mama secmediler hic niye yemediler anlamıyorum. Golosi nin tum çeşitleri kısır kediler için uygun diyenler oldu aslında. 7.5 kiloluk başka bir çeşidini denesem ilerde sorun yasar mıyım. Tri mix gibi

Açıktan satan bir yer bulsanız uyguna gelir

Gamzessven

Bonaciboda kedilerin çok sevmesini sağlayan bir madde var. O yüzden yiyorlar sağlıklı değil golosinin başka bir aromalısını sevebilir belki denemek lazım. Açık mamalar çok riskli ama sevecek mi diye denemek için alınabilir belki taze olduğuna emin olduğunuz bir yerden. Bayatsa hiçbir türlüsünü yemez zaten

Faytekin

Bu markalarin altindaki mamalar arkadaslarin dedigi gibi pek saglikli olmaz kediniz için,Golosi nin tavuklu ve balikli cesidi vardi sanirim, diger cesidini deneyebilirsiniz bir daha ki sefere