6 Aylık Yavru Pitbull Kuru Mama Seçimi Hangi Markayı Önerirsiniz

mhmmd0506

Anket

ND Az Tahıllı yavru köpek maması
(15 oy)
natural protection maxi junior
(1 oy)
Toplam (16 oy)

merhaba arkadaşlar yeni bir canımız oldu daha 1 haftasını doldurmak üzere mama konusunda kararsız kaldık veterinerin önerisi ile natural protection maxi junior aldık daha sonra forumlarda gezmemle birlikde pek duyulmamış ve tavsiye edilen bir mama olmadığına kanaat getirdim geri iade ettim ve ND nin az tahıllı yavru köpek mamasını istedim acaba hatamı ettim sizce 2 mamayı kıyaslarsak hangisi daha iyi 500yl ye kadar mama için bütçem var mama düzenini bir türlü oturtamadık buda canımı sıkıyor 6 aylık 14.5kilo suan ıcın bıraz zayıf kaldıgını dusunuyorum eskı sahıplerı cok ıyı bakamamış ve bu yüzden biz sahiplendik bu iki mama yada sızın onerecegınız köpegı besıye cekebilecegım bır mama varmı acana ve orıjen ıcınde ılerleyen donemlerde belkı butcemı zorlayabılırım ama suan ıcın 500tl yı gecmemesı lazım

9 CEVAP

minnoskoss_123

@Minikboncuk kullanıcısına bakmayın. İçeriği kaliteli mamalar onun için rezalet. Tabii fiyatı yüksek olunca almıyordur. Umarım kedisi elinden alınır. N&D alabilirsiniz.

Cem_M

N&D mamalar her açıdan harikadır. Köpeğinize gönül rahatlığı ile yedirebilirsiniz.

Sudeckmkc

Nd gerçekten bütçesi yetenler için harika bir mama içeriği çok güzel ve dengeli ama kilo almasını istiyorsanız çok uzun süre olmasa da bir dönem royal caninin yavru mamalarını kullanabilirsiniz. İçeriği Nd kadar dolu dolu değil ama kedilerime ciddi anlamda kilo aldırmıştı ne zaman zayıf bir yavru alsam hep toparlamak için royal canin kullandım sonra mamayı değiştirdim

kubilay2019

N&D iyi köpeğine yedirebilirsin

smgbkrccc

@minikboncuk mama konusu olduğunda tabiri caizse araya parazit gibi giren, iyi mamalara kötü, kötü mamalara iyi diyen ve 'benim zevkim farklı' diyen küçük bir arkadaşımız. Bilgin yoksa fikrin de olmasın lütfen. Soruyu soran kardeşimiz senin 'zevkinle' değil, mamaların kalitesiyle ilgileniyor.

ND en iyi mamalardan birisidir. Gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz.

Minikboncuk

En ama en pis marka N&D

mhmmd0506

cevap veren herkeze teşekkür ederim nd nın az tahıllı mamasını aldım ev yemegıyle beslendıgı ıcın eskıden cok zorlanırsın dedıler ama oyle bır iştahla yiyorki 150gr mamayı 3dkda silip supuruyor dahada yokmu dıyor 150 sabah 150 aksam olmak uzere 300grm verıyorum hafıf kilo alması içın paketınde 225grm gorunuyor daha fazla versem daha fazla yıyecek aslında kısmayıp bıraz daha artırsam gramajı sıkıntı yaşarmıyım sızce

HuriyeAysu

aşma bence düzenli olarak tüketilirse çabuk toparlar fazla kilo alırsa kilo verdirmek daha zor oluyor

Mehmtgnsel

2 öğün yerine 3 öğün verseniz. Her öğünde 100 gram daha iyi olur.