Dışkı Yeme

Boldviper

40 günlük bir alman kurdum var. Köpeğimi sahipleneli iki gün oldu. Tuvalet eğitimini verdim sayılır pede yapıyor fakat bu süre içerisinde sanırım ona fazla kızdığımdan dolayı büyük dışkısını benden saklamak için yiyor. Yerken gördüğümde tekrar kızıp onu oradan alıyorum fakat o kızmamın nedenini yanlış anlıyor sanırım. Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim?
Ayrıca aynı odada kalıyoruz odanın bir bölümünü onun için çevirdim. Fakat inanılmaz koku oluyor. Önce yoğurt yumurta karışımı ile besliyordum. Bugün de hazır kuru yem ile besledim koku daha da arttı. Kokunun önüne nasıl geçerim? Teşekkürler

4 CEVAP

Ayse_naz_G

Köpeğinize bağırıyor musunuz? Belki onun için olabilir.Burnuna hafifçe dokunun.

Cansumuezza

köpeği eğiteceksiniz ,korkudan dışkısını yiyecek duruma getirircesine aklını almanıza gerek yok hayvanın

Boldviper

Evet bağırıyordum teşekkürler

Ayse_naz_G

Ne olursa olsun bağırmayın psikolojik bir sıkıntısı olabilir.