Kedim Zayifladı Ve Aşırı Tüy Döküyor

Neslihan_14

Merhaba engelli ve ve saglıklı kedilerim var ikisinde kısır olmaları halinda hiç kilo almadilar aksine zayıfladilar kısirlastırilmiş mama kullanmadıgim halde birde aşırı tuy dokulmesi başladı whiskas kullaniyordum günde 100grlikta yasmama veriyorum sebep ne olabilir

4 CEVAP

Gamzessven

Whiskas kullanıp tüy dökülmesiyle karşılaşmanız şaşırtıcı değil. Acilen mama değişimi yapın. Nd pahalı gelirse matisse o da pahalı gelirse golosi en son seçenek olarak reflexe bakabilirsiniz

Neslihan_14

Nd alıcam balıklı cok seciciler yaşmamalarin bile her cesitini denedim diger kedim yemiyor veteriner kontrollerimiz var herkese çok tskurler mamalar arasinda kararsiz kalmistim whiskasin bu denli kotu oldugunu ise malesef yeni öğrendim

dilekz

Whiskas maalesef en kötü mamalardan biri. En en kötülerden hem de. Eskiden ben de yakın segment bir mama kullanıyordum ve kedimin döktüğü tüyü normal sanıyordum. N&D'ye geçince iki hafta içinde tüy dökülmesi inanılmaz azaldı. En kısa zamanda mamanızı değiştirmenizi öneririm. İlk başta biraz zor oluyor ekonomik açıdan ancak sonra alışıyor insan :) 10 kiloluk boylardan alırsanız birim fiyatı daha uyguna geliyor.
Bu arada ne olur ne olmaz kedilerinizi veteriner hekim kontrolünden geçirmenizde fayda var.
Kısırlaştımanız da özellikle engelli kediniz için çok önemli bir faktör.

Anonymus552223

Whiskastan nd ye gecemiyorsaniz, reflex balikli alin. Hem seviyorlar hem de daha ucuz ve iyi.