Köpeğim Yemek Yemiyor

Sniper61

İki köpeğimiz vardı biri yetişkin diğeri yavru yetişkini sahiplendirdik o gittiğinden beri yavru olan yemek yemiyor ev yemeği dahi yemiyor hiç bir sağlık sorunu yok. Ne yapmalıyız yardım ederseniz sevinirim

6 CEVAP

Gamzessven

Köpekler çok duygusaldır. Eminim yetişkin olan da sizi ve yavru köpeği özlüyordur yeni evinde. Alıştırmamalıydınız. Keşke ayırmasaydınız bu mutlu arkadaşları

minnoskoss_123

Okulda baktığımız kanseri atlatan yaşlı kızımız da ölen arkadaşının mezarının yanına gidince, onun tasmasını koklayınca depresyona giriyor:( Köpekler çok duygusal oldukları ve birine çok çabuk bağlandıkları için böyle yapabiliyorlar.

Benimde sokaktaki kedimi biri almıştı benim olduğunu bilmeden . Onlara gittiğinde hiç yemek yememiş.Ciğer falan bile.SONRA bir şekilde bize geri ulaştı ve eski iştahı gerigeldi.Köpüşe yeni bir dost sahiplenebilirsiniz vakitle acısı falan azalır.bende kesin bilgi veremem köpek beslemedim hiç ama yinede yardım etmeye çalışıyorum.herkese iyi akşamlar.

arkadaşlar ikinzde haklısınuz bir canlı biini sevdim mi zor unutuyor hatta unutamıyor.bencede keşke ayırmasaydınıuz ama iş işten geçmiş dediğim gibi yeni bir dost sahipleneilirsinz.tabii onnları bu sefer ayırmamanız gerekiyor yoksa gerçekten çok üzülür.ben ölen kedimin yokluğnu dipğerleiyle kapatmaya çalışıyorum.zaten köpekler çok duygussal olduğuiçin

Sniper61

Yetişkin olana geçici yuvalık yapıyorduk zaten iyi bir aile bulunca sahiplendirdik bugün ona bir dost bulduk ama bir kedi inşallah düzelir teşekkürler

Gamzessven

Yeni bir dost sahiplenmeyi düşünse diğerini niye sahiplendirmiş olsun ki.