Reflex Plus Hakkında

Canertez

Merhaba,6 aylık erkek kedim var ve bu hafta kısırlaştıracağım, mama olarak reflex plus sterilised aldım. Kesinlikle kullanmamam çok kötü bir mama olduğunu söyledi. Bu marka hakkında bilgisi olan var mı?

11 CEVAP

Cansumuezza

kaç kilo aldınız? abartılacak kadar kötü değil hatta ucuz ve içinde gerçek et bulunmayan mamalardan en zararsızı. kısa bir süre kullanımdan birşey olmaz o bitince matisseye geçmenizi tavsiye ederim.

Ben N&D Kısırlaştırılmış Kedi Maması öneririm . Reflex genelde sokaktaki canlara önerilen bir mama . Doğrusu içinde gerçek ve taze et yok reflex in . Aslında hepimiz soaktaki canlara acana,orijen,nd isyeriz ama malum...

Gamzessven

Ucuzların içinde en alınabilir olanı yani çok kötü değil. Nd,matisse,golosi markalarından uygun geleni alabilirsiniz içerikleri daha güzel reflexten.

Anonymus552223

Yalniz 6 aylik hala yavru sayilir, 1 yasina kadar kisirlastirilmis kedi mamasi kullanmayin bence

Canertez

VETERİNERE ÖZELLİKLE SORDUM DAHA 6 AYLIK KISIRLAŞTIKTAN SONRA 1 YAŞINA KADAR YAVRU MAMASI MI VEREYİM DEDİM,YOKSA KISIR MAMA MI DEDİM , KISIRA GEÇMEMİZ GEREK DEDİ :/

Gamzessven

Yine siz bilirsiniz ama 6 ay gayet küçük bir yavru ne kadar kısır da olsa. Büyümeye devam ederken proteinden kısmak ne kadar doğru

Sselin1

Uygun fiyatli ve kaliteli olarak matisse oneririm 10 kilo alirsaniz kilosu ortalama 25 liraya geliyor mama alirken büyük paketler alin daha hesapli oluyor. Daha uygun isterseniz Golosi mamaya bakabilirsiniz 7 bucuk kilo alirsaniz onunda kilosu 19 liraydi sanirim. Reflex, pro choice, felicia, bonacibo gibi mamalar daha cok sokak hayvanlari icin tercih ediliyor

Canertez

Çok almadım, denemek için 1.5 kg paket aldım, tavsiyeleriniz için teşekkürler, önerdiğiniz markalara bakacam

Gamzessven

Aa evet 6 aylıksa kısır da olsa yavru mama kullanın

dilekz

Ben de kedimi yedi aylıkken kısırlaştırdım ve N&D kitten'dan N&D kısırlaştırılmış kedi mamasına geçtik veteriner hekimimize danışarak tabi ki :) Eğer bütçeniz müsait ise ve kedinizin herhangi özel bir durumu yoksa N&D'yi şiddetle tavsiye ederim.

Canertez

Verdiğiniz bilgileri dikkate alacağım,teşekkürler