Kısır Kedi Maması Önerisi

nyssa

Arkadaşlar

1,5 yaşında kedimi iki gün sonra kısırlaştıracağım.N&D düşük tahıllı mama kullanıyoruz,kısırlaştırdıktan sonra bu mamayı değiştirmeli miyim.?N&D nin sadece tavuklu kısır maması var,tavuklu mamanın iran kedilerine alerji yaptığını duydum,başka önerisi olan var mı acaba?

8 CEVAP

Faytekin

Nerde var soylermisiniz bizde orda alalim, tavuk ve bildircin haricinde kisir maması yok benim bildigim,bildircinli olan da sadece 1,5 kg var

Gozdetemizel

Biz sali gunu kisirlastirdik hala orijen cat&kitten yediriyoruz.orijenjn kisir mamasi yok zaten.1 yasina kdr bu mamaya devam etmeyi dusunuyorum ben.sonucta daha 8aylik.yetiskin sayilmaz ve 1 yasina gelene kdr vucudunun almasi gereken hersey kitten mamada var.ztn burda kisirlastirilmis mama bulmak gibi bi sansim da yok.umarim yanlis bsy yapmiyorumdur

gzdeylmaz529

Felicia somonlu kısır kedi maması kullanıyorum gayet sağlıklı şu an hem fiyatı da çok uygun

sanatarakci

Hayır N&D maması her tattan kısırlaştırılmış maması var

Gamzessven

Felicia güzel bir mama değil. Acana orijen veya matissenin kısırlaştırılmış çeşitlerine bakabilirsiniz eğer tavuklu istemiyorsanız

minnoskoss_123

Matisse Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması veya Matisse Kısırlaştırılmış Kedi Maması alın.

nyssa

acana ve orijenin kısır kedi maması yok.
ne kadar zor iyi bir kısır kedi maması bulmak

Sselin1

Naturea mamaya bakabilirsiniz balikli mamasi kisir kediler icin cok iyi. Daha uygun fiyatli isterseniz matisse mamaya bakin