Sokak Kedilerime Friskies

dollarman

sizce olur mu . lütfen b,lem cevap yazsınn

5 CEVAP

gzdeylmaz529

Kediler genellikle tadını çok beğeniyor ama içeriği whiskas gibi çok sağlıksız sokaktakiler için hiç yoktan iyidir

Gamzessven

Çok kötü bir mama. Enjoy veya reflex alabilirsiniz daha sağlıklı olur. özellikle enjoyla fiyatları aynı zaten

minnoskoss_123

Asla almayın. Enjoy alın onun yerine.

Bilgos

bende onu kullanıyordum ama sonra trendline a geçtim çünkü içeriği daha iyiydi, ucuzdu, kolay bulunuyordu ve tek kusuru ağır kokmasıydı (tabi ben kedi maması kokusundan artık etkilenmiyorum ama ailem falan bayılıyordu kokudan :P :D).

arzukeskin

Ben dışarıdakilere Silver star balıklı olandan veriyorum.Neredeyse ayda bir tane bitiriyorum.Çok seviyorlar , daha öncekileri bu kadar yemiyorlardı.Bazıları çöp oluyor , dokunmuyorlar bile.