Kisirlastirma Sonrasi Bakim

Gozdetemizel

Herkese Merhabalar
Limon suan ameliyattan cikti.malesef klinik gece 1 de kapaniyor oyuzden bana orda kalmasini ister miyim yoksa eve mi goturmek isterim diye sordular.gece klinikte hic doktor olmadigi icin eve almak istedigimi soyledim.
Ctesi gunu kan almak icin bile sakinlestirici vurmak zorunda kaldilar ve 2 saat sonra ayilacagini soylediler ancak 9saat sonra kendine geldi buarada defalarca kustu ve baygin oldugu icin surekli tuvaletini kacirdi.hasta pedi aldim yataginin altina serecegim ancak kediyi bu sekilde oynatmak pedi degistirmek icin kaldirip yatirmak sakincali midir ve onumuzdeki gunlerde bakimi icin napabilirim.desteginize ve paylasiminiza ihtiyacim var.Sevgiler

16 CEVAP

Gozdetemizel

Bandaji okdr ilgincki.korse gibi bisey.ama azcik daha yukardan sarsalarmis keske.uyumak icin iki buklum oldukca bandaj asagi kivriliyo.suan dikislerini goruyorum ve inat gibi kumunda uyuyo suanda.bi kaldirdim hasta pedi serdim kumun ustune enazindan kumla dikis temas etmesin diye.2 saniyede dolabin ustune tirmanip bavulun ustune yatti indiremedim sabah.doktor gelin dedi ancak klinik aksam 21:30 da acilacak.gozunu seveyim Turkiyenin simdiye coktan goturmustum orda olsam.bakalim bu bandaji cikarip yenisini nasil yapacaklar.kan almak icin bile bayilttilar ortaligi birbirine katti :(