Kedi Vitamini

Atalaymerve

Kedimin tüyleri çok fazla döküldüğü için veterinerimden bu macunu aldım. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum hiçbir değişiklik göremedim.Fotoğrafını ve içeriğini buraya bırakıyorum. Bilgisi olanlar yorum yapabilir mi??

8 CEVAP

Gamzessven

Candoli çok iyi bir marka kaliteli bir macun yani. Belki biraz daha kullanmalısınız 2 hafta çok da uzun bir süre değil. Kuru maması hangi marka? O da etkiliyor genelde

Atalaymerve

N d balıklı mama kullanıyorum 1 aydır, onun öncesinde nd tavuklu kullanıyordum

Gamzessven

Maması da gayet güzelmiş. Macuna devam edin bence mevsim geçişi olduğundan hepsinin çok dökülüyor zaten şuanda. Umarım azalır geçmiş olsun

Atalaymerve

Teşekkür ederim maalesef aylardır dökülüyor , ilk başlarda mevsimseldir diye düşündüm ama ne denediysem faydalı olmadı ☹️

Gamzessven

Bir de burada bir arkadaş vetoskin diye bir vitamin öneriyordu. Sanırım o olumlu yanıt almış o vitaminden. Olmazsa bir de onu deneyin. Soru başlıklarının içinde bulabilirsiniz tüy dökülmesi için yazılanları

Atalaymerve

Teşekkür ederim bu bittikten sonra bir de onu deneyeyim umarım faydalı olur

Giizz

Kullandığınız maltı bizde kullanmaya başladık.Etkisini anlamak için en azından 2 ay falan kullanmanızı öneririm.Onun dışında arkadaşında dediği gibi vetexpert'in Vetoskin diye kapsülleri var.Kullananlar işe yaradıklarını söylüyor.Onuda denemekte yarar var.

https://zooart.com.pl/product-pol-8994-VETEXPERT-VetoSkin-90-kapsulek.html

isilss

Benim de kedim çok fazla tüy döküyor ben de nd tavuklu kısır maması kullanıyorum. Veterinerim zoetis vmp tablet önerdi kutunun yarısını bitirdik fakat bizde pek bir etkisi olmadı tamamını bitirince göreceğiz. Ama yorumlarda herkes çok memnun %80 azalttığını söylüyor denemekte fayda var diye düşünüyorum