Dışkılamadan Sonra Kan

pigileto

Merhaba arkadaşlar. 3 gün önce bahçemde 1.5 aylık civarı annesiz bir kedi buldum. Günlerdir hava yağmurlu olduğu için eve aldım hasta olmasın diye.

Görünürde çok sağlıklı. Dışkısı katı, iştahı yerinde, oyunlar oynuyor vs. Ama bugün kakasını yaptıktan sonra poposunun kanadığını gördüm. Gözlemledim, her yapışında çok az miktarda kanıyor. Belki kabızdır diye tüm gün yaş mama verdim halbuki.

Veterinere götürmeden önce bunu daha önce yaşayan var mı öğrenmek istedim. Endişelenmeli miyim?

2 CEVAP

Bhrsnmz

İç parazit olabilir veterinere götürün

pigileto

İç parazit aşısı oldu. Zaten kedide iç parazit belirtilerinin hiçbiri yok