Kedim Bant Yuttu

Busedndn

Kedim çok ufak bi parça bant yuttu, baya bi yutkunmaya çalışırken yakalım şu an bir şey yok ama bi şey olur mu yoksa dışkıyla çıkartır mı

4 CEVAP

Gamzessven

İyice gözlemleyin halsizlik,iştahsızlık başlarsa veterinere götürün. Dışkıyı da kontrol edin çıkarır herhalde ama yine gözlemlemeyi ihmal etmeyin

Gamzessven

Bir de kefir verebilirsiniz sindirimi desteklesin kakası kurumasın

Sudeckmkc

Bir iki çay kaşığı zeytinyağı içirip gözlemleyin bir gün boyunca yemek yemez ya da tuvalete gitmezse veterinere götürün

Busedndn

Hiç bir şikayetimiz olmadı şu ana kadar şükür büyük olasılıkla çıkarmıştır çok ufak bir parçaydı çünkü teşekkür ederim yine de