Kisirlastirma Sonrasi Problem

Gozdetemizel

Arkadaslar dun kisirlastirdik gece 22de aldik.doktor bugun hareket etmesin ve ziplamasin,su mutlaka icirin,yemek onerin yerse yesin dedi.eve geldik biraz kendine geldi asla su icmedi.yas mamaya su kattim sapir supur yedi ancak yarim saat sonra kustu.bende bu saate kdr bekledim mama icin.ancak o halde bile okdr hareketli ki tasima kabina koymak zorunda kaldik.tum gece kapta da kendini ordan oraya vurdu.bandaji acti,sonuc benim tansiyonum dustu fenalastim mudahale edemedim.tekrar kapattim kendime gelince.kutusuna mama doktum yedi,antibiyotigi enjektorle sapir supur yedi ancak okdr cok bagirmaya ve eşelemeye basladi ki dayanamadim ikimizi de yatakodasina kilitleyip actim.2 kere cisini yapti ve 1 saniye icinde gardrobun ustune ziplayip yatti.uyuyor suan.sonucta ordan inmek icin yine atlayacak ve benim odum kopuyo dikisleri acilcak diye.inse salona kapatcam enazindan kanepeye ziplar daha alçak.ben napcam ya bu kediyle :(

8 CEVAP

gozdeyilmaz

kediciuzmani siz şaka mısınız ayrıca arkadaşımız bir sorununu paylaşmış cevap beklemiş hem bu nasıl bir üslup kimse sizin arkadaşınız değil ayrıca en doğru olan bu siz ve siz gibiler yüzünden sokakta yavrular ölüyor ya da cins kediler sırf para için doğurtuluyor

gozdeyilmaz

bu kadar hareketli olmasına açıkçası şaşırdım doktora gidip dikişlerini bir kontrol ettirin ama siz müdahele etmemeye çalışın bizimkide zıplayıp bir yerlere çıkmıştı bana kalırsa kafasında kesinlikle yakalık olsun o biraz hareket alanlarını engelliyor çünkü dişi mi erkek mi acaba

ezgiisu

Bizimki de öyleydi eve getirir getirmez kutudan fırlayıp ordan oraya koştu koltukların tepesinden inmedi, bir kere de düştü hatta ama hiçbir şey olmadı umarım sizde de bir sorun olmaz

çok haklısınız

zaten kendine KEDİCİUZMANİ demiş.19 kg de iyi uçmuş yani

Tam1cat

Ablacım hatırlarsan benim oğlan da öyleydi en son giyinme odamı komple boşalttım, oradaki dolapları salona taşımıştık tırmanamasın diye. Oda bomboş ona ait olmuştu yerede kendim için yatak yapmıştım ama bu seferde odada durmak istememişti. İlla gezecek. Hiçbi şey olmadı. Deli gibi koştu oynadı. Tabi draco erkek limoncuk dişi olduğu için biraz daha ağır oluyor. Bi sıkıntı olmadıkça endişelenme. Dikiş yerinde kızarıklık, şişme, kan veya başka bir sıvı görürsen veterinere kontrol ettirirsin. İnşallah kolayca atlatırsınız bu dönemi

Umutttt

Yüksek olmayan odaya kapatın çok sıkmayacak bir çorap kesip giyidirebilirsiniz fakat dikişlerde sorun yoksa eğer birde ilk gece soğuğa dikkat etmelisiniz geçmiş olsun