Kedimin Mama Anketine Katılırmısınız

Aycanur

Anket

Reflex
(11 oy)
Goody
(6 oy)
Formix
(0 oy)
Whiskas
(9 oy)
Toplam (26 oy)

Arkadaşlar benim çevremdeki petshoplarda sadece bu mamalar. Var. Sizce en iyisi hangosi benim kedim şuan reflex kullanıyo. Gayet memnunum ama yinede sizin cevabınızı bekliyorum

19 CEVAP

aycamnkse

Zcerenoktay sana asla katilmiyorum! O mamalar gayet zararli kedi de tüy dökülmesi kepek ve çeşitli saglik sorunlar meydana getiriyor şahsen sen kullanma bu mamalardan hiçbirini kullanma hele o goody yok muu berbat.sana bir tavsiye N&D,adana,orijen gibi mamalari kullan.maddi durumum okadarina yetmez diyorsan bonacibo gibi markalar var yada ev yemekleri et gibi ama asla pr olan hilss falan kullanma

patkam

ben whiskas ı hiç tavsiye etmiyorum

BENU

WHISKAS I ÖNERMEM

ulkugrc

Bizim veteriner, Hills kullanmamızı önerdi. Ondan önce Proplan kullandık, çok memnunduk. Whiskas kesinlikle önerilmeyenlerden, bağımlılık yapıcı maddeler varmış içinde..

zcerenoktay

Pro plan, royal canin, pro line gibi markalar kullanın kaliteli mama istiyorsanız.

aycamnkse

Pardon acana olacak o

patkam

Evet aycamnkse nin dediği gibi hill's in zararlı olduğunu duymuştum(ıslak mamalarda kuru mamalarda emin değilim) fakat proplan ı bilmiyorum...:)

aycamnkse

siparis edebilirsin bence yani bonacibo orijen yada acana yi ben tavsiye ediyorum soyliyimde yani internetten siparis ver.

Deryamnue

benim kedim whiskas dışında bi mama yemedi ve ondan çok memnunduk hem bi sorun yaşamadık hemde mamayı bulmakta zorlanmadık ama diğer kedimde o mamayı hiç sevmedi onda reflex kullandık bence birazda kedinin tercihine bakman gerekiyo :)

Aycanur

çevremde Sadece bu mamalar var

Aycanur

Yanlız reflex marketlerde satılmıyo bn onu petlerden alıyorum

Aycanur

Pro line maması bizim burda alışveriş mağazasındada var oda o zaman market maması

Aycanur

Arkadaşlar çevremde o mamalardan yok sadece bu mamalardan var o yüzden size sadece bunu söyledim ama şuan sadece reflekx kullanıyorum zaten royal canin. Acana orijen falan hakkında hic iyi söylentiler duymadım. Eşittir onlarda piyasada market maması olarak gözüküyo

Aycanur

Arkadaşlar aranızda reflex ve whiskas kullananlar msj atabilirmi memnunmusunuz lütfen

firatbasaran

Kaliteli mamaları internetten sipariş verin kapıda ödemeyle evine kadar getirsinler. Kolaya kaçıp kedine ucuz ve sağlıksız mamalar yedirme.