Proplan Kısır Kedi Mamasını Öneriyormusunuz

Kısır Kedim için almayı düşündüğüm bu mama içerik olarak nasıl

5 CEVAP

Gamzessven

Hills,proplan ve royal caninden uzak durun bence. Verilen parayı hak etmiyor içeriği

Her ikinizede çok teşekkür ederim nd mamada karar kıldım

smgbkrccc

Güzel bir mama değil. ND tavsiye ederim. Bütçeniz yetiyor ise Orijen ve Acana.

Tam1cat

Bununla ilgili bir sürü başlık açıldı. Daha az önce de başka bir arkadaşla konuştuk burda. Sanırım kimse önermiyor. İçeriği kötü, et yok, kstkı maddesi var. Ndd, acana, orijen, golosi, sanabelle, matisse benim hep önerdiğim mamalar. Genel olarak buradaki insanların da önerdiği mamalar. İçerikleri piyasadaki çoğu mamadan iyi

Tam1cat

Ay senle konuşmuşuz zaten dkdjdjd