Mama Değişimi Sonrası İsal

GIZMET

merhaba ,4 aylık scottish fold cinsi kedim var.Sahiplendiğim zaman mama seçici bir kedi oldu en son royal canin baby cat mamada karar kırdı.4. Ayımızı tamamladık ve royal canin kittenla devam ettik alalı iki gün oldu. 2 gündür isal.PUDİNG kıvamında tuvaletini yapıyor ve aşırı kokulu.Ne yapmam lazım sizce ?

3 CEVAP

Sselin1

Mama gecislerinde ishal olabiliyor kediler eski mamayla karistirip vermek gerekiyor. Eger eski mamasi kalmamişsa yogurt, haslama bal kabagi, bulamazsaniz patates iyi gelecektir patates ve bal kabagini haslama tavuk gogsu ile verebilirsiniz.

Sselin1

Eger matisse veya n&d mamayi denemediyseniz denemenizi tavsiye ederim royal canin yerine bu mamalar kediniz icin daha saglikli

Gamzessven

Seline katılıyorum